Acıbadem Oto Çekici

Acıbadem oto çekici ihtiyaçlarınıza karşılık ermek için alanında uzman şoförlerin yönettiği çekici araçları hazırlamaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında meydana gelen araç arızalarınızı gidermek ve trafikte kalan araçlarınızı çekmek için acıbadem oto çekici numaramızı kullanabilir ve çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Acıbadem ve çevresinde meydana gelen araç arızaları sebebiyle yolda kalan araçlarınız, kısa süre içerisinde çekici hizmetimizden faydalanabilir ve en yakın teknik servise kadar aracınız taşınabilir.

Araçlarınızın güvenle taşınması için elimizden gelen çalışmayı yapıyor, alanında uzman olan çekici şoförlerimizle sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 

Acıbadem Oto Çekici Hizmetlerimizin Önemi

Bizleri diğer oto çekici firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, oto çekici hizmetlerimiz için profesyonel hizmetler sağlamamız ve alanında uzman olan çekici sürücüleriyle çalışmamızdır. Yolda kalan araçlarınızın acil yardım ihtiyaçlarını karşılamak için gün ve saat hizmeti vermeyen firmamız, 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizin çekici taleplerine anında cevap vermektedir.

Araçların türüne ve durumuna göre özel araçlar yönlendirdiğimiz için Acıbadem çekici hizmetlerimizle adımızdan söz ettirmeyi başarmış bulunmaktayız. Aracın bulunduğu konuma gönderdiğimiz uzman ekipler, kısa süre içerisinde araçları bulunduğu yerden almakta ve güvenli şekilde en yakın teknik servise götürmektedir. Acıbadem bölgesinde hasarlanan araçlar, müşterilerimizin talep ettiği tüm bölgelere götürülmektedir.

Araçların türüne, durumuna ve götürülmek istenen mesafeye göre fiyat belirlemesi yaptığımız için sürücülerimizden gereğinden fazla ödeme talep etmemekteyiz. Alanımızda uzman ekiplerle profesyonel bir hizmet vermenin yanında, uygun çekici ücretleri belirlememiz, bizleri rakiplerimizden bir adım daha öne geçirmektedir.

Yolda Kalan Araçlara Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Acıbadem ve çevresinde meydana gelen araç hasarları ya da trafik kazaları sebebiyle yolda kalan sürücülerin, can güvenliğini sağlamak amacıyla hemen araçlarını kaldırması ve en yakın oto tamirciye araçlarını götürmesi gerekir.

Araçların trafikte kalma süresi, trafik kazalarının riskini arttırmakta ve araç içindeki kişilerin can güvenliğini tehlikeye atmaktadır. acıbadem oto çekici hizmetlerimizin en büyük özelliği, kişilerin taleplerine anında cevap verilmesi ve kısa süre içerisinde aracın bulunduğu konuma uzman bir ekip gönderilmesidir.

Acıbadem’de meydana gelen trafik kazaları, araçların motorlarındaki arızalanmalar, lastik patlaması ya da araçtaki farklı bir arıza sebebiyle karşılaşılan problemler araçların trafikte mahsur kalmasına sebep olmaktadır. Araçlarınızın türü ve büyüklüğü fark etmeksizin, trafikte mahsur kaldığı alandan araçlarınızı almakta ve sizlerin talep ettiği konuma kadar araçlarınızı götürmekteyiz. Motosikletlerde meydana gelen arızalanmalar için de çekici hizmetleri sunmaktayız.

Trafik kazası sebebiyle kullanılmaz duruma gelen, hareket ettirilemeyen, takla atan ya da yoldan çıkan araçlar da çekici araçlarımızda bulunan donanımlarla kurtarılmakta ve araçlarımıza yüklenmektedir. Araçlarınızı çekiciye yüklerken herhangi bir hasarla karşılaşılmaması için gerekli tüm tedbirleri almakta, çekici hizmetimiz sebebiyle aracınızda meydana gelen tüm hasarların arkasında durmaktayız.

Acıbadem Oto Çekici Hizmetimizden Nasıl Faydalanacaksınız?

Acıbadem oto kurtarıcı hizmetimizden yararlanmak için internet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanmanız ya da Whatsapp butonu üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcimizle telefon ya da Whatsapp üzerinden irtibata geçtikten sonra, aracınızın arızalandığı adresi açık olarak belirtmeniz gerekecektir.

Acıbadem ve çevresinde yolda kalan aracınızın durumu, yolda kalma sebebi, aracın kullanılabilir durumda olup olmadığı ve aracın türü gibi bilgileri müşteri temsilcimize bildirdikten sonra, bulunduğunuz bölgeye en yakın konumda olan ekibimize yönlendirileceksiniz. Yolda kalan aracın durumu ya da yolda kalma saati fark etmeksizin, en hızlı şekilde çekici hizmeti alabilirsiniz.

acıbadem araç çekici ekibimiz size ulaştıktan sonra, profesyonel ekipmanlar sayesinde aracınız çekiciye yüklenir ve sizlerin talep ettiği adrese götürülür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*