Altunizade Oto Çekici

Altunizade araç kurtarma hizmeti, firmamız tarafından uzun yıllardır sağlanan bir hizmettir. Bu hizmeti firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti oranıyla sunmaktadır. altunizade oto çekici hizmetini firmamızdan alabilmek için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurmanız yeterlidir.

Çekici hizmeti alırken aracınızın güvende olması ve ek maliyet çıkmaması için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar şu şekildedir:

  • Profesyonel bir firmadan hizmet almak
  • Firmanın uygun ekipmanlarla ve uzman bir ekiple destek sağlaması
  • Firmanın yüksek ücretler talep etmemesi
  • Firmanın tecrübe sahibi ve müşteri memnuniyeti yüksek bir firma olması

Altunizade Profesyonel Oto Çekici Hizmeti

Altunizade çekici hizmeti alırken öncelikli tercihiniz muhakkak profesyonel hizmet veren kurumsal bir firma olmalıdır. Kurumsal bir firmanın sizlere sağlayacağı en büyük fayda hizmet kalitesinden emin olabilmenizdir. Kurumsal olmayan firmalar, uzman bir ekiple çalışmak konusunda gerekli hassasiyeti göstermemektedir. Bu durum doğru ekipman tercihi konusunda sıkıntı yaşanmasına ve araç nakliyesindeki risk oranının artmasına sebebiyet vermektedir.

Diğer bölgeler: koşuyolu oto çekici

Firmamız profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir. Bu sayede araç türünüze göre ekipman belirlenmesi yapılmaktadır. Ayrıca araç nakliyatı hizmetlerinin güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için uzman bir ekip görevlendirilmektedir.

Uygun Ücret Karşılığında Altunizade Araç Çekici Hizmeti

altunizade araç çekici hizmeti firmamız tarafından uygun ücretler karşılığında sağlanmaktadır. Araç çekici hizmetine en sık ihtiyaç duyulan dönemler mağduriyet dönemleridir. Özellikle trafik kazaları ve araç arızaları durumları araç çekici hizmetlerine en sık ihtiyaç duyulan anlardır. Bu gibi durumlarda mağduriyet oranı arttığı için kurumsallıktan uzak firmalar tarafından talep edilen ücretler de artmaktadır.

Firmamız ücret belirlemelerini şirket politikaları ışığında yapmaktadır. Bu sebeple ücretler kişisellikten uzak ve kurumsal olarak belirlenmektedir. Firmamızdan uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Altunizade Güvenli Oto Çekici Hizmeti

Altunizade oto kurtarıcı hizmetini firmamızdan almanızın sizlere sağlayacağı en büyük fayda aracınızı güvenilir ellere teslim etmenin sağlayacağı konforu yaşamaktır. Kaza gibi durumların sebep olacağı maddi külfetler ortadadır. Bu gibi durumlara bir de aracınızın nakliyat işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek olumsuzluklar eklenince maddi sıkıntılar iyiden iyiye artmaktadır. Pek çok firma sigortalı bir araç çekici hizmeti sunduğunu iddia etse de maalesef aksilik yaşanması durumunda sorumluluğu üstlenmemektedir. Kurumsal bir firmayla anlaşmış olmanın gerekliliğinin bir kez daha önemini vurgulayan durumlardan bir tanesi de budur.

Firmamızın vermiş olduğu kurumsal araç taşıma hizmetinin kapsamına sigorta da dahildir. Bu sayede taşıma hizmetleri sırasında oluşabilecek hasarlar sizin sorumluluğunuza yüklenmemektedir. Bununla birlikte önemle belirtmeliyiz ki, kurumsal anlayışımız doğrultusunda sigorta yapıyor olsak da bu sigortaya ihtiyaç duyma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Uzman ekibimiz doğru ekipmanlarla araç nakliye hizmetinizi sağlarken oldukça titiz çalışmaktadır. Yıllardır yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle hizmet vermemiz bu durumun en iyi ispatıdır.

Her Türlü Araç İçin Yol Yardım Hizmeti

Altunizade yol yardım hizmeti sağlayan firmamız bu hizmeti aracınızın türünü belirledikten sonra sağlamaktadır. Her araç için tayin edilmesi gereken oto çekici farklıdır. Bütün araçları aynı çekici ile taşımak hasar görme gibi bazı risk durumlarını arttırmaktadır. Bu durumun farkında olan bir firma olarak sizlere binek araçlarınız, ticari araçlarınız ve ağır vasıta araçlarınız için farklı oto çekicilerle hizmet vermekteyiz.

altunizade yol yardımı kapsamında sizlere sağladığımız bir diğer avantaj ise, firmamızdan tekli araç çekimi hizmetinin yanı sıra çoklu araç çekimi hizmeti de alabilmenizdir. Çoklu araç çekimi için tarafınıza birkaç katlı çekiciler tayin edilmektedir. Bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*