Ataşehir Oto Çekici

Ataşehir yol yardım destek ekiplerimiz, Ataşehir oto çekici ve çevresinde arızalanan tüm araçlarınız için hizmet vermektedir. Araçlarınızın yolda kaldığı bölge, yolda kalma sebebi ya da aracın türü fark etmeksizin, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz çekici hizmeti vermekteyiz.

Araç çekici hizmetlerimiz, yolda kalan araçların trafikten bir an önce kaldırılması için gerekli tüm tedbirleri almak ve araçları güvenli şekilde çekiciye aktarmak üzerine planlanmıştır. Araçlarınızın yolda kalması durumunda herhangi bir trafik kazasına sebebiyet vermemek adına, derhal ataşehir oto çekici ekiplerimizle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Ataşehir Yol Yardım Hizmetlerimizin Önemi ve Özellikleri

Ataşehir ve çevresinde arızalanan araçlarınızın yolda kalması durumunda, derhal trafikten alınması ve en yakın teknik servise ulaştırılması gerekir. Araçlarınızın trafikte farklı bir kazaya yol açmaması için elimizden gelen en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi hedeflemekteyiz. Trafik kazası ya da oto arızalanması sebebiyle trafikte mahsur kalan araçlar, uzman ekiplerimiz tarafından dikkatlice çekicilere yüklenmektedir.

Diğer bölgeler: bostancı oto çekici

Ataşehir çekici ekiplerimiz, trafikte mahsur kalan araçlara herhangi bir zarar gelmemesi ve farklı bir kazanın oluşmaması için gereken tüm tedbirleri almaktadır. İstanbul Anadolu yakası çekici hizmetlerimiz için Ataşehir ilçesinde görevlendirdiğimiz ekiplerimiz, yolda kalan aracın konumuna en hızlı şekilde ulaşmak için harekete geçmektedir.

Çekici hizmeti talep etmenizin ardından, trafiğin yoğunluğuna göre en fazla 30 dakika içerisinde ekiplerimiz bölgeye ulaşmakta ve araçlarınızı trafikten kaldırmaktadır. Aracın türüne, trafikte mahsur kalma sebebine ve aracın götürülmek istendiği mesafeye özel olarak fiyat belirlemesi yaptığımız için çekici hizmetlerine gereğinden fazla ödeme yapma zorunluluğunuz olmayacaktır.

Ataşehir Araç Kurtarma Hizmetlerimiz Nelerdir?

ataşehir araç çekici hizmetlerimiz, trafik kazası sebebiyle yoldan çıkan, ters dönen ya da kullanılmaz durumda olan araçların tamamı için hizmet vermenin yanında, lastik patlaması ya da motor arızalanmaları sebebiyle hareket edemeyen araçların kaldırılması için de kullanılmaktadır. Araçların trafikten alınması aşamasında, olası bir kazanın önüne geçmek için gerekli tüm ekipmanlar sağlanmakta ve araçları hızlı şekilde çekiciye yüklenmektedir.

Araçlarınızın türüne ve arıza sebebine özel olarak yönlendireceğimiz ekiplerimiz, aracınızı bulunduğu konumdan kurtarmak için uzmanca hizmet verecektir. Sadece otomobil türündeki araçların arızalanmaları için değil, motosiklet ya da ağır araçların arızalanmaları için de çekici hizmeti sağlamaktayız.

Ataşehir Yol Yardım Desteği Almak İçin Yapılması Gerekenler

Yolda kalan araçlarınız için teknik destek almak istediğiniz zaman, web sitemizde yer alan iletişim numarasını kullanmanız gerekmektedir. Araçlarınızın yolda kaldığı açık adresi belirttikten sonra, araçta meydana gelen arızalanmaları, aracın yolda kalma sebebini ve hangi türden ara kullandığınızı da belirtmelisiniz. Yolda kalan aracın türüne, bölgeye yönlendireceğimiz çekici ekiplerimizde değişiklikler görülmektedir.

Bu sebeple araç detayları ve mahsur alma sebebinin müşteri temsilcimize belirtilmesi gerekmektedir. Müşteri temsilcimiz tarafından talebiniz sisteme işlendikten sonra, bölgeye en yakın ekiplere yönlendirilir ve en geç 30 dakika içerisinde, Ataşehir oto kurtarıcı ekiplerimiz tarafından destek alırsınız.

Trafikte Mahsur Kalındığı Zaman Ne Yapılmalıdır?

Aracınızın arızalanması, lastik patlaması ya da olası bir kazayla karşılaması durumunda kullanılamaz hale gelmesi, trafikte mahsur kalmanıza sebep olmaktadır. Aracın kullanılamaz durumda olması, akan trafiği etkilemekte ve yeni bir kazanın oluşmasına yol açmaktadır. Kaza sonucu trafikte kalan araçlar için derhal çekici hizmeti talep edilmeli ve araçlar trafikten alınmalıdır.

Araçtaki arızalanmalar ya da lastik patlaması sebebiyle trafikte kalındığı zaman, aracı derhal sağ tarafta yer alan emniyet şeridine çekmek ve sinyal ışıklarını yakmak gerekir. ataşehir yol yardım ekiplerimiz bölgeye ulaştıktan sonra, aracınız çekiciye yüklenerek, en yakın tamirat merkezine götürülecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*