Bakırköy Oto Çekici

Bakırköy yol yardımı hizmeti, uzun yıllardır sektörün öncü firması olarak vermiş olduğumuz bir hizmettir. bakırköy oto çekici firması olarak sizlere yolda kalma, trafik kazası, şehirlerarası araç taşıma, çoklu araç çekici gibi hizmetleri kısa süre içerisinde sağlamaktayız. Araç çekicilerinde kullandığımız çekici modelleri şunlardır:

 • Çatallı çekici: Tekerlerin altına giren büyük çatallar sayesinde araç çekiciye yüklenmektedir.
 • Tepeden çekici: Tekerlerin altına bağlanan halat ile araç çekiciye yüklenmektedir. Bu tür çekicileri genellikle polisler kullanmaktadır.
 • Vinçli kayar platform: Çekicide bulunan kayar platform kullanılarak araba çekiciye yüklenmektedir. Bu çekici türünde iki araç beraber taşınabilmektedir.
 • Oto transfer çekicisi: Bu çekici türünde hidrolik sistem kullanılarak araç damperli platforma yüklenmektedir.

İhtiyacınız olan duruma ve araç türünüze göre profesyonel ekibimiz sizin için uygun çekiciyi tayin etmektedir.

Diğer bölgeler: sarıyer oto çekici

7 Gün 24 Saat Bakırköy Oto Çekici Hizmeti

Oto çekici hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkan araç arızalarında aracınızı taşımak için hizmet veren araçlardır. Oto çekici ihtiyacını günü ve saati yoktur. Trafikte araç kullanmak başta kaza riski olmak üzere birçok riski de beraberinde getirmektedir. Aracınızdaki benzin göstergesinin bozulması durumu dahi yolda kalmanıza ve bu nedenle çekiciye ihtiyaç duymanıza sebebiyet verebilmektedir.

Bu durumun bilincinde olan firmamız haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedir. Bakırköy çekici hizmeti alabilmek için müşteri hizmetlerimizle 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Çekici desteği tarafınıza kısa süre içerisinde sağlanacaktır.

Sigortalı Bakırköy Araç Çekici Hizmeti

Araç nakliye işlemleri trafikte seyredilerek yapılan işlemler olmaları sebebiyle bazı risk unsurlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple sigorta hizmeti veren bir firmadan hizmet almanız oldukça önemlidir. Firmamız araç çekici hizmetlerinin tamamını sigortalı olarak sunmaktadır. Bu sayede oluşabilecek aksiliklerin maddi yükü araç sahibinden alınmaktadır. Oto çekici hizmetini tarafımızdan almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Hızlı Bakırköy Oto Çekici

Hızlı bir şekilde aracı çektirmek hem trafik oluşmasının önüne geçmek hem de mağduriyetinizi azaltmak için oldukça önemlidir.  Firmamız bu hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştiren firmalar arasındadır. Talep yoğunluğumuzdaki artışa paralel olarak filomuzdaki araç sayısını da her geçen gün arttırmaktayız. bakırköy araç çekici hizmetini firmamız ile irtibat kurarak kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Oto Çekici Hizmeti Alınır?

Oto çekici hizmeti alınabilecek başlıca durumlar şunlardır:

 • Aracın herhangi bir arıza ile hareket etmemesi
 • Aracın aküsünün bitmesi
 • Aracın tekerinin patlaması
 • Aracın yakıtının bitmesi
 • Aracın trafik kazasına karışmış olması
 • Şehirlerarası araç taşıma durumu
 • Birden fazla aracın aynı anda taşınması durumu
 • Motosiklet taşınması

Bunlar elbette yalnızca örnek niteliğinde sayılmıştır. Her türlü araç nakliye ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Bakırköy oto çekici hizmeti sunan firmamız tarafınıza kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacaktır.

Yolda Kalındığında Yapılması Gerekenler

Herhangi bir sebeple yolda kaldıysanız yapmanız gereken ilk ve en önemli şey panik olmamanız yani sakin kalmanızdır. Sakinliğinizi koruduktan sonra yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Öncelikle firmamızla irtibat kurarak oto çekici talep etmeniz gerekmektedir.
 • Ardından varsa reflektörlerinizi kullanarak ve fosforlu yelek giyerek fark edilebilirliğinizi arttırmanız gerekmektedir. Bu durum özellikle diğer araçların sizi fark etmesi için oldukça önemlidir.
 • Ardından aracınızı güvenli bir bölgeye çekmeniz gerekmektedir. Aracınız hareket etmiyorsa kapılarınızı kilitleyerek ekibimizi bekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu süre içerisinde jandarma veya polise de haber verebilirsiniz.

bakırköy yol yardımı hizmeti veren firma çalışanlarımız kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşarak mağduriyetinizi giderecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*