Bebek Oto Çekici

Bebek oto kurtarıcısı  olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Beşiktaş semtinin bir mahallesi olan Bebek’te bebek oto çekici ve yol yardımı hizmetlerini siz değerli müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet oranıyla sunmaktan gurur duymaktayız.

Oto kurtarma ve yol yardımı alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerin tamamı kurumsal bir anlayışla tarafınıza sunulmaktadır. Kaliteli bir oto çekici hizmeti almanın rahatlığını ve güvenini yaşamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Oto Çekici Neler Yapar?

Oto çekici, günlük hayatımıza dahil olan ulaşım araçlarımızın arızalanması durumunda bize yardım etmek için geliştirilen araçlardır. Şehirlerin büyümesi ve teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza dahil olan araçlarımızın sayısı gün geçtikçe artmakta ve büyük şehirlerde çok yoğun trafikler ortaya çıkmaktadır.

Diğer bölgeler: etiler oto çekici

Bu sıkışık trafikte bir aracın kaza yapması ya da yolda bozulması trafik yoğunluğunu 3 kat artırmaktadır. Bazen de şehir içinde değil ıssız bir otobanda hareket halinde iken de aracımız arızalanmakta ya da kaza yapabilmektedir.

İşte böyle durumların varlığında oto çekici hizmeti ile aracın nakliyesi sağlanmaktadır. İstanbul’un en yoğun trafiklerinden birine sahip olan Bebek şehrinde yaşıyorsanız ve böyle bir sorun ile karşılaştıysanız Bebek çekici hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekici ve Kurtarıcı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Çekici ve kurtarıcı arasında bir fark yoktur. Her ikisi de aynı işlevi gören aynı anlama gelen kelime öbekleridir. bebek araç çekici firmamız hem aracınızı çekmek istediğinizde hem de yol yardımına ihtiyaç duyduğunuzda hizmet vermektedir.

Yolda Kaldık Ne Yapmalıyım?

Yolda kalma gibi olumsuz bir durum ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler vardır. Bu hususlar özellikle güvenlik seviyenizi maksimuma çıkarmak için oldukça önemlidir. Yapmanız gerekenler kısaca şu şekildedir:

  • Her şeyden önce panik yapmayın, sakin kalmaya çalışın. Yolda kalan ilk kişi olmadığınızı unutmayın. Böyle bir olayda sakin kalamamak durumu daha da kötüleştirecektir.
  • Ardından firmamızla irtibat kurarak yol yardımı talep etmeniz gerekmektedir. Firmamız kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacaktır.
  • Aracınızı ve kendinizi fark edilir bir duruma getirin. Bunu yapmanız istenmeyen kazaları önlemek açısından oldukça önemli bir zorunluluktur. Aracınızın dörtlülerini yakmanız, aracınızda bulunan reflektörleri aracınızdan 30 ile 150 metre arası bir uzaklığa koymanız gerekmektedir. Aracınızda bulunması halinde fosforlu yelek giymeniz yararınıza olacaktır.
  • Bunları yaptıktan sonra yapmanız gereken güvenliğinizi sağlamanız olacaktır. Aracınızı güvenli bir yere çekebilir bu mümkün değilse ya da aracınız güvenli bir bölgede ise siz ve sizinle yolculuk yapan kişileri daha güvenli bir bölgeye götürebilirsiniz. Yalnızsanız aracınızın içerisine oturup kapıları kilitleyerek yol yardımının gelmesini bekleyebilirsiniz. Çok tenha bir yerde iseniz kolluk kuvvetleri yani polis ve jandarma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bebek oto kurtarıcı ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Yol Yardımı Alınır?

Yol yardımı alınan durumlar özellikle sürücünün aracında arıza çıkması veya kaza yapılması durumlarıdır. Yol yardımı talep edebileceğimiz durumları daha da açacak olursak uzak bir yerde aracınızda yakıtınızın tükenmesi, gece farların çalışmaması, aracınızın aküsünün bitmesi gibi durumları sayabiliriz.

Yol yardımı kasko tarafından kaskonuz var ise karşılanmaktadır. Ancak kasko servise götürülme aşamasının sonuna kadar hizmet vermektedir. Bu aşamadan sonra yapılacak hizmet bedelleri tarafınızdan karşılanmaktadır. Ayrıca kasko aynı sebeple sadece 1 defa yol yardımı hizmeti sunmaktadır.

Kaskonuzun var olması bu hizmetten yararlanacağınız anlamına bazı durumlarda gelmemektedir. Bu durum ise sürücünün alkollü araç kullanıyor olmasıdır. Bebek yol yardımı için tarafımızla irtibata geçebilirsiniz. Yol yardım desteğiniz en kısa sürede sağlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*