Beşiktaş Oto Çekici

Beşiktaş ilçesi araç çekici ihtiyaçlarınız için firmamızın iletişim numarası üzerinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz. beşiktaş oto çekici faaliyetlerimiz, sadece Beşiktaş ilçesine değil Beşiktaş çevresinde meydana gelen oto arızalanmaları için de hizmet vermektedir. İstanbul içi ve dışında meydana gelen otomobil arızları sebebiyle yolda kalan araçlarınız, çekici araçlarımızla güvenle taşınmaktadır.

Araçlarınızın yolda kalma sebebi ve yolda kalma saati fark etmeksizin, Beşiktaş ve çevresindeki tüm ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat boyunca çekici hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ve güvenliği ön planda tutan firmamız, çekici faaliyetlerinde uzman ekiplerle çalışarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Beşiktaş Oto Çekici Hizmetlerimizin Özellikleri

Beşiktaş çekici ihtiyaçlarınıza karşılık vermek amacıyla hazırladığımız çekici servislerimiz, aracınızın arızalandığı tüm bölgelere gelmektedir. Çekici araçlarımızdan sorumlu olan uzman ekiplerimizin yardımları ve üstün donanımları sayesinde, aracınız herhangi bir zarar görmeden çekiciye yüklenecektir.

Trafik kazası ya da arızalanma sebebiyle yolda kalan araçlarınızın trafik kazalarına sebep olmaması ve trafikte karşılaşılabilecek tehlikelerin önüne geçilmesi amacıyla, ekiplerimizle irtibata geçmenizin ardından en geç 30 dakika içerisinde ekiplerimiz alana yönlendirilecektir.

Ekiplerimizin hızlı bir şekilde gelmesinin ardından, aracın durumuna ve türüne göre, çekiciye yüklenme süresi değişmektedir. Yolda kalan aracınızın türüne ve yolda kalma sebebine göre aracın çekici ücreti belirlenirken, aracınızı götürmek istediğiniz mesafeye göre de çekici ücretlerimizde farklılıklar meydana gelecektir.

Tüm bölgelere aynı ücreti belirlemediğimiz için yakın mesafeye gitmesi gereken araçlarınız için fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Çekici hizmetlerimizin tamamı için sigorta güvencesi sağladığımızdan, aracımız kaynaklı hasarların tamamını üstlenmekte ve müşterilerimizin herhangi bir mağduriyetle karşılaşmasının önüne geçmekteyiz.

Beşiktaş Oto Yardım Hizmetlerimiz Nelerdir?

Beşiktaş ve yakın çevresinde meydana gelen oto hasarları sebebiyle yolda kalan müşterilerimiz, aracın yolda kalma sebebi fark etmeksizin beşiktaş araç çekici hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Müşterilerimizin araçlarının türüne ve yolda kalma sebebine uygun olarak yönlendireceğimiz çekici ekiplerimiz, yolda kalan araçların güvenli şekilde teknik servise ulaştırılmasını sağlayacaktır.

Lastik patlaması, trafik kazası, araç hasarı ya da aracın motorunda meydana gelen arızalanmalar sebebiyle yolda kalan araçlarınız, çekici araçlarımızın yardımıyla en yakın tamirciye götürülmekte ve güvenli şekilde ulaşmak istenen konuma indirilmektedir. Sadece araçlar için değil, motosikletler için de hizmet veren firmamız, araçların arızlarına uygun şekilde donanımlarla olay yerine intikal edecektir.

Beşiktaş Oto Çekici Desteğimizden Nasıl Faydalanırsınız?

Beşiktaş oto kurtarıcı ekiplerimizle irtibat kurmak ve trafikte kalan araçlarınızı çektirmek için resmi internet sitemizde bulunan iletişim numarasını kullanmalısınız. İnternet sitemiz üzerinden telefon numarasına tıklayarak müşteri temsilcimizle iletişim kurabilir ya da Whatsapp irtibatından faydalanarak, yazılı şekilde müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Aracınızın arızalandığı konumun açık adresini, araç modelini ve aracınızın yolda kalma sebebini belirtikten sonra, müşteri temsilcimiz tarafından en yakın çekici ekibimize yönlendirilirsiniz. Çekici ekibimizin size vereceği bilgiler, ekibin ne kadar sürede bölgeye ulaşacağını belirleyecektir.

Aracınızın Yolda Kalması Durumunda Yapmanız Gerekenler

Motosiklet, otomobil ya da farklı türden bir aracın trafikte arızalanması durumunda, yolun sağ tarafında bulunan emniyet şeridine doğru yanaşılması gerekir. Aracın emniyet şeridinde durduğu süre boyunca, işaret lambaları yanmalı ve arkadan gelen araçların temkinli davranması için önlem alınmalıdır.

Emniyet şeridinde duran araçtan inmek için arkadaş herhangi bir araç gelmediğinden emin olunmalıdır. Lastik patlaması ya da trafik kazası sebebiyle yolda kalan araçların, yeni bir kazaya sebep vermemesi içlin emniyet şeridine çekilmesi gerekmektedir.

beşiktaş yol yardım ekiplerimizin bölgeye ulaşmasının ardından, aracınız çekiciye yüklenir ve bölgeye en yakın oto tamirci ya da teknik servise gidilerek aracın gerekli tamiratının yapılması sağlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*