Çamlıca Oto Çekici

Çamlıca araç çekici hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çamlıca oto çekici firması olarak sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti oranımızın sağladığı gurur ile hizmet vermekteyiz.

Çamlıca oto çekici hizmeti veren firmamız, bu hizmeti uzun yıllardır profesyonellikle vermektedir. Firma olarak sektörde bulunduğumuz uzun yıllarda rakiplerimiz arasından sıyrılarak en iyi firmalar arasına girmemizdeki en büyük faktör, hizmet sağlama konusundaki hızımız ve asla ödün vermediğimiz kalitemizdir.

Sizlere kesintisiz hizmet verebilmek adına aldığımız yoğun talebe paralel olarak her geçen gün oto çekici filomuzu genişletmekteyiz. Bu sayede ne kadar yoğun olursak olalım kısa süre içerisinde tarafınıza hizmet sağlamaktayız.

Diğer bölgeler: altunizade oto çekici

Firmamızla irtibat kurarak alabileceğiniz bazı çekici hizmetleri şu şekildedir:

  • Yol yardımı
  • Oto çekici hizmeti
  • Şehirlerarası araç taşıma hizmeti
  • Binek araç taşıma
  • Ticari araç taşıma
  • Ağır vasıta araç taşıma
  • Motosiklet taşıma
  • Tekli araç taşıma
  • Çoklu araç taşıma

Çamlıca Uzman Çekici Hizmeti

Çamlıca çekici hizmeti alırken anlaşmış olduğunuz firmamın kurumsallığına ve kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Merdivenaltı diye tabir ettiğimiz şekilde bu hizmeti veren firmalardan aldığınız hizmetlerde ne yazık ki hasar ve ek maliyetler çıkması riski artmaktadır. Firmamız sizlere bu hizmeti kurumsal bir anlayışla vermektedir. Bu doğrultuda uzman bir ekip ile çalışmakta ve teknolojiyi takip ederek değişen standartlara adapte olmaktayız. Aracınızın güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya nakledilmesini istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Çamlıca Sigortalı Oto Çekici Hizmeti

Çamlıca araç çekici hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus alacağınız hizmetin firma tarafından güvence altına alınmış olmasıdır. Aracınızın yanlış lokasyona bırakılması veya araç nakli sırasında kaza, hasar gibi durumlar yaşanması halinde firmanın bu konuda bir politika belirlemiş olması gerekmektedir. Eğer hiçbir sorumluluğu üstlenmeyen ve sigortalı hizmet vermeyen bir firmayla anlaşırsanız, oto çekici masrafları haricinde bir takım hasarlara da katlanmanız gerekmektedir.

Firma olarak bu gibi durumlarda sorumluluğu üzerinizde bırakmamak adına sigortalı hizmet vermekteyiz. Bu sayede sizleri kaza ve araç arızası gibi olumsuz durumlarda araç masrafları ve oto çekici masraflarının yanı sıra ek masraflar ödemekten kurtarmaktayız. Her türlü oto çekici hizmetini tarafımızdan almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Çamlıca Şehirlerarası Oto Çekici Hizmeti

Araç arızası ve kaza durumları özellikle şehirlerarası yolculuk sırasında çok daha can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Böyle durumlarda tarafınıza şehirlerarası oto çekici hizmeti sağlayarak aracınızın naklini istediğiniz şehre sağlamaktayız.

Çamlıca oto kurtarıcı firması olarak yalnızca kaza ve araç arızası durumlarında değil, uçak seyahatlerinizde de yanınızda olmaktayız. Yolculuğunuzu uçakla gerçekleştirmek fakat gittiğiniz şehirde kendi aracınızı kullanmak istiyorsanız firmamızın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak araç çekici talep edebilirsiniz. Tarafınıza kısa süre içerisinde hizmet sağlanacaktır. 

Çamlıca 7/24 Yol Yardım Hizmeti

çamlıca yol yardım hizmetini firma olarak kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Bu sayede günün hangi saatinde olursa olsun mağduriyet anlarınızda sizlere destek olmaktayız.

Araç çekici hizmeti, araç türünüz ne olursa olsun tarafımızca sağlanmaktadır. Bu kapsamda ticari, binek veya ağır vasıta aracınız için bizden hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız tarafından tekli araç taşıma ve çoklu araç taşıma opsiyonları sağlanmaktadır. Özellikle kaza anında birden çok aracın aynı anda çekilmesi gerekebilmektedir.

Aynı şekilde çoklu taşımaya ihtiyaç duyulabilecek bir diğer durum ise araç alımlarıdır. Bu gibi durumlarda da tarafımızla irtibat kurarak araç çekici hizmeti alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*