Dudullu Oto Çekici

Dudullu araç çekimi hizmeti, firmamız tarafından uzun yıllardır sağlanan bir hizmettir. Profesyonel hizmet anlayışımız firmamızı en iyi dudullu oto çekici firmaları arasında öne çıkarmıştır. Firmamızdan alabileceğiniz bazı hizmetler şu şekildedir:

 • Şehirlerarası araç nakliye hizmeti
 • Yol yardımı hizmeti
 • Araç çekici hizmeti
 • Araç kurtarma hizmeti
 • Ağır vasıta çekici hizmeti
 • Ticari araç çekici hizmeti
 • Binek araç çekici hizmeti
 • Motosiklet taşıma hizmeti
 • Tekli araç çekici hizmeti
 • Çoklu araç çekici hizmeti

Bu hizmetleri firmamızdan sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak teknolojik gelişmeler doğrultusunda oto çekici filomuzu genişletmekteyiz. Bu sayede talep yoğunluğumuz ne kadar fazla olursa olsun sizlere kısa sürede ulaşım sağlamaktayız.  

Diğer bölgeler: çamlıca oto çekici

Kaliteli Dudullu Oto Çekici Hizmeti

Dudullu çekici hizmeti, oldukça titizlik isteyen bir iştir. Oto çekici hizmeti alınmak istendiğinde öncelikle aracın türü belirlenmelidir. Her araç için sağlanacak oto çekici farklıdır. Bu kapsamda araç türleri şu şekilde ayrılmaktadır:

 • Binek araç
 • Ticari araç
 • Ağır vasıta araç

Özellikle ağır vasıta araçlar çok daha büyük titizlikle taşınmaları gereken araç türleridir. Doğru ekipman sağlanmadığı takdirde oluşabilecek aksilikler diğer araç türlerine göre çok daha fazladır. Bu sebeple kaliteli bir oto çekici hizmetinin başlangıç noktası araç türüne göre ekipman belirlenmesidir.

İkinci olarak püf nokta ise profesyonel bir kadro ile çalışmaktır. Firmamız bu konuda tecrübe sahibi ve alanında uzman olarak tanınan bir ekip ile çalışmaktadır. Bu sayede sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunulabilmektedir. Sizler de oto çekici hizmetinizi profesyonel kişilerden almak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Sigortalı Dudullu Araç Çekici

dudullu araç çekici hizmeti firmamız tarafından sigortalı bir şekilde verilmektedir. Profesyonel ekibimiz her ne kadar uzun yıllardır yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle çalışıyor olsa da araçlarınız için ek güvenceler sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Zira çekici hizmeti genellikle mağduriyet anlarında talep edilmektedir.

Bu anlarda yaşamış olduğunuz mağduriyetin oluşabilecek en ufak bir aksilikle artması kurumsal anlayışımızla örtüşmemektedir. Bu gibi durumlarda sorumluluğu sizin üzerinizden almak adına firmamız sigorta ile hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlı Dudullu Oto Kurtarıcı

Firma olarak sektörün öncü firmaları arasına girmemizde büyük pay sahibi noktalardan bir diğeri uygun ücret politikamızdır. Dudullu oto kurtarıcı hizmeti büyük çoğunlukla kaza veya arıza anlarında talep edilmektedir. Bu gibi durumlarda fahiş ücretler talep eden firmalar ortaya çıkabilmektedir. Firma olarak ücretlerimizi aşırı yararlanmaya sebep olacak fahiş meblağlar üzerinden belirlemeyiz.

Kurumsal anlayışımızın bir gereği olarak ücret belirlemelerimiz de şirket politikalarımız çerçevesinde yapılmaktadır. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet karşılığında yalnızca hak ettiğimiz ücreti talep ederiz.

Oto çekici ihtiyacınız doğduğu anda mağduriyetlerinizden yararlanmayacak kurumsal bir firmadan bu hizmeti sağlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dudullu Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Trafik kazası veya araç arızası gibi durumlar önceden öngörülmesi imkansız durumlardır. Araç bakımlarımız tam olsa dahi bazı durumlarda bu tarz aksilikler yaşanabilmektedir. Durumu daha basite indirgeyecek olursak benzin bitmesi durumu dahi yola devam etmemize engel olmaktadır. Bu sebeple yol yardım hizmetleri kesintisiz yapılması gereken hizmetlerdir.

Bu durumu sektörde bulunduğumuz uzun yıllarda tecrübe eden firmamız dudullu yol yardım hizmetlerini tamamen kesintisiz bir şekilde vermektedir.

Firmamızdan hizmet alabilmeniz için hafta sonu, bayram tatili gibi kısıtlamalarımız bulunmamaktadır. 7 gün 24 saat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede oto çekici hizmeti sağlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*