Etiler Oto Çekici

Etiler oto kurtarıcı hizmetimizden faydalanarak, Etiler ve çevresinde arızalanan araçlarınızı yoldan çektirebilir ve en yakın oto tamir merkezine giderek araçlarınızın gerekli tamiratını yaptırabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmet veren oto çekici araçlarımız sayesinde, uzak ya da yakın mesafeye götürülmesi gereken araçlarınız için acil kurtarma hizmeti sağlamaktayız. etiler oto çekici hizmetimiz, arızalanan, kaza yapan ya da herhangi bir sebepten ötürü yolda kalan araçların tamamı için hızlı çözüm oluşturarak, uzun süre trafikte bekleme zorunluluğunun önüne geçilmektedir.  

Oto Çekici Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

Otoban ya da çevreyolunda arızalanarak trafiğe engel olan araçlarınızın derhal trafikten kaldırması ve en yakın oto tamircisine götürülmesi gerekir. Araçlarınızın kazaya karışması, lastiğinin patlaması ya da aracın motor kısmında meydana gelen herhangi bir arıza sebebiyle trafikte hareket edemez duruma gelmesi, akan trafikte can güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır.

Diğer bölgeler: bakırköy oto çekici

Etiler çekici hizmetlerimizden faydalanarak, yolda kalan araçlarınızın bir an önce tamirciye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Oto çekici araçlarımızda yer alan özel donanımlar sayesinde, aracınıza herhangi bir zarar gelmeden en yakın tamirciye ulaştırmak için profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.

Araçların türüne ve aracınızın götürülmesini istediğiniz mesafeye göre, etiler araç çekici hizmetimizin fiyatlarında değişiklikler görülmektedir. İstanbul içerisindeki tüm ilçelere oto çekici hizmeti sağladığımız gibi, Etiler ve çevresinde arızalanan araçlarınızı, İstanbul dışına da götürmekteyiz.

Etiler ve Çevresindeki Oto Arızaları İçin Verdiğimiz Oto Çekici Hizmetleri

Aracınızın kaza yapması, lastik patlaması, aracın arızalanması, motora meydana gelen yanmalar ya da ağır kazalar sonucunda trafikte kalan araçlar için gün ve saat fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Trafikte kalan araçların en yakın servise götürülmesi esnasında, aracın modeline ve durumuna göre farklı çekici teknikleri kullanmaktayız. Ağır araçların trafikten çekilmesi için de hizmet veren firmamız, motosiklet ve benzeri taşıtlar için de çekici hizmeti sağlamaktadır.

Etiler oto kurtarıcı hizmetlerimizle, aracınızın üye olduğu teknik servise kadar aracınızın taşınmasını sağlayabilir ya da şoförlerimizin tavsiye ettiği en yakın oto sanayiine gidebilirsiniz. Trafik kazası sonucunda takla atan ya da herhangi bir yere düşen ve çıkarılması mümkün olmayan araçların çekilmesi için de oto kurtarıcı araçlarımıza başvurabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmetimizden Faydalanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Yolda kalan ya da trafik kazasına karışan araçlarınızın trafikten alınarak en yakın servise götürülmesi için firmamızın sunduğu çekici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizlere ulaşarak, Etiler ve çevresinde arızalanarak yolda kalan aracınızın kaldırılması için çekici çağırabilirsiniz.

İnternet sitemizde bulunan telefon numarası üzerinden, doğrudan müşteri hizmetlerimizle irtibat kurduktan sonra, bulunduğunuz bölgeyi tarif etmeli ya da belirtilen numaraya konum göndermelisiniz. Müşteri temsilcimiz tarafından şoför ve araç bilgileri belirlendikten sonra, bulunduğunuz bölgeye en yakın olan çekici aracı, aracınızın arızalandığı bölgeye yönlendirilecektir.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan oto çekici araçlarımız, en fazla 30 dakika içerisinde aracınızın bulunduğu bölgeye gelerek, aracınızın uygun teknik servise götürülmesini sağlayacaktır. Dilerseniz şoföre ait iletişim numarasını alabilir ve çekici talimatının ardından, doğrudan çekici araçlarının şoförleriyle irtibat kurabilirsiniz.

Araçlar Yolda Kaldığında Yapılması Gerekenler

Aracınızın yolda kalması durumunda, derhal sağ şeride yanaşmalı ve aracın sinyal lambalarını yakmalısınız. Aracın arızalanmasının hemen ardından arabadan inmemeli ve arkadan araç gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Aracın arızası motor bölümündeyse, motor bölümüne herhangi bir müdahalede bulunmamalı ve derhal teknik servisle iletişime geçmelisiniz.

Teknik servisin adres bilgileri alındıktan sonra, internet sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden bizlerle iletişime geçmelisiniz. Aracınızda ne tür bir arıza olduğunu ve araç modelinizi bizlere belirterek, kısa süre içerisinde etiler yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*