Halkalı Oto Çekici

Oto çekici hizmeti genellikle araçların yolda kalmaları durumlarında kullanılır. Araç kazalarında, motor çalışmamasında, akü bitmesinde ve benzeri tüm olaylarda araç sahiplerinin mutlaka çekici hizmeti alması gereklidir. Araçları olduğu yerden alarak istenen bir konuma teslim eden araçlara genel olarak oto çekici ya da yol yardım aracı denilmektedir. Günümüzde birçok markanın kendi yol yardım hizmeti de bulunmaktadır. Öte yandan kişiler kaskolarında bulunan yol yardım hizmetinden de faydalanabilir.

Diğer bölgeler: kağıthane oto çekici

halkalı oto çekici hizmeti veren firmamız ise tüm marka ve model araçların çekici hizmetini yapmaktadır. İlgili ekipman ve personellerimiz sizlerin için hazır durumdadır. Araçlarımız büyük küçük her türlü aracı çekebilecek kapasitedir. Aynı zamanda araçlarımız faaliyet sınırlarımıza gerekli tüm evrakları güncel ve eksiksizdir. Bu nedenle de sizlere en kısa sürede ulaşarak aracınızın çekim işlemini tamamlıyoruz.

Oto Çekici Hizmeti İçeriği

halkalı çekici konusunda sizlerden gelen talep doğrultusunda araç marka ve model bilgisini alıyoruz. Ayrıca olduğunuz konum bilgisi ile aracın götürüleceği adres bilgisi talep ediyoruz. Bu durumda sizlere belirli bir fiyat bilgisi bildiriyoruz. Aracınızın büyüklüğü, olduğunuz yerin uzaklığı ve aracın gideceği yerin arasındaki kilometrelere göre fiyat belirlemesi yapıyoruz.

Halkalı oto çekici hizmetinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi veriyoruz. İlgili aracınızın sizin fiyat onayınızın ardından en kısa sürede olduğunuz yerden alarak ilgili adrese bırakıyoruz. Konusunda deneyimli personellerimiz ile aracınızın çekimi aşamasında hiçbir zarar görmemesini sağlıyoruz.

Hangi Durumlarda Araçlar Çekilir?

Araçların oto çekici hizmeti ile çekilmesinin yanı sıra bazı durumlarda devlet görevlileri tarafından çekilir. Bu durumların dışında arıza ve yürüyen aksamı etkileyen kazalarda çekici hizmeti kullanılır. Devlet tarafından çekilmesi ise;

  • Yaya geçidine park edilmesi halinde,
  • Park yasağı tabelası olan yerlere park edilmesi halinde,
  • Kamu daireleri ve hastane garaj önlerine park edilmesi halinde,

Devlet görevlileri tarafından araç çekici araç ile çekilir. Bu durumlarda park cezası yazılır. Ayrıca çekici masrafı ve aracı aldığınız güne kadar olan bir ücret size yansıtılır.

Halkalı Oto Çekici Fiyatları

Çekici araç ile araçların çekilmesi işleminin bedeli, aracın türüne, olduğu konuma, götürüleceği konuma ve aradaki mesafeye göre değişiklik gösterir. Genellikle hesaplama bu kriterler üzerine yapılmaktadır. Kasko sigortasında çekici maddesi bulunanlar ise yol yardım hizmetini arayarak çekici çağırabilirler. Günümüzde birçok kasko firması poliçelerine çekici yol yardım hizmeti eklemektedir.

Piyasada birçok ihtiyaç ve hizmetin fiyatı, firmaya ve konuma göre değişiklik gösterir. Oto çekici hizmeti de yere konuma ve ilgili firmanın sektörde duyulmasına göre değişik gösterir. Her isim ayrı bir ücret talep edecektir. Uygun fiyat ve zarar görmeden bir çekici hizmeti için sizlere hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. İlgili aracınızı kısa sürede sizlerin istediği konuma taşımasını gerçekleştiriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*