İkitelli Oto Çekici

Araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri insanların zor zamanlarında yanlarında olan ve faydası dokunan araçlardan biridir. Son yıllarda araç trafiğinin fazlalaşması özellikle İstanbul trafiğinde araç kullanmak son derece yol yardımı ve araç yardımı gerektirebilecek kadar zordur.

Diğer bölgeler: sanayi mahallesi oto çekici

İnsanlar her gün araçlarıyla yola çıktıklarında başlarına ne gelecek bilmiyorlar. Çünkü büyükşehirlerde her an trafikte ne olacağını kestiremeyiz. Özellikle kış aylarında olumsuz hava koşullarından dolayı oto çekici ve yol yardımlarına büyük ihtiyaç duyulur.

Kış ayları, gece yapılan yolculuklar, acemi şoförlerin yaptıkları yolculuklar ve uykusuz araç kullanan kişilerin gereksinim duyduğu yol yardımları, çekici hizmetleri İstanbul bölgesinde ve Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedirler.

İkitelli çekici firması da kar kış demeden siz değerli müşterilerine oto yol yardımı ve oto çekici hizmeti sunmaktadırlar.

Her türlü olumsuz hava koşullarında aracınız ile İstanbul sınırları içerisinde nerede kalırsanız kalın İkitelli Oto çekici firmasıyla iletişime geçebilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İkitelli Oto Çekici Firmasının Sunmuş Olduğu Hizmetler Nelerdir?

ikitelli çekici ve oto yol yardımı hizmetleri veren firma deneyimli kadrosuyla sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Acil durumlarınız için firmayı 7/24 arayabilirsiniz. Oto çekici firmasının sunmuş olduğu hizmetler şöyledir:

  • İkitelli Oto Kurtarma: Firma değerli müşterilerine gece gündüz demeden oto yol yardımı ve araç kurtarma hizmetlerini seri olarak sunmaktadır.
  • İkitelli Oto Çekici: İstanbul Küçükçekmece bölgesinde bulunan firma müşterilerine yıllardır deneyimli kadrosu ve personelleriyle 7/24 araç çekimi ve yardımı hizmeti vermektedir.
  • Çoklu Araç Taşıma: Aracınız yolda kaldı, fakat çok acil bir durum teşkil etmiyorsa firmanın çoklu araç çekici ve kurtarma hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.
  • İkitelli Sıfır Araç Taşıma: Güçlü araç filosuyla hizmet veren firma her türlü taşıma işlemlerinizde En yakın çekici adı altında bağlantılardan iletişim kurarak firmadan yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Aracınız bir şekilde kaza yaptı veya arıza çıkardı. Issız bir alanda kalmak zorunda kaldınız. Bu gibi durumlarda en yakın çekici diyerek internet üzerinden arama yaptığınızda bulunduğunuz alan içerisinde en yakın çekici ve yol yardımı devreye girerek sizi zor durumdan kurtarır. Hatta aracınızın başında beklemenize dahi gerek yoktur. Firma kısa zaman içerisinde belirttiğiniz adrese aracınızı teslim edecektir.

İkitelli Oto Çekici Fiyat Tarifesi Ve İletişim

ikitelli oto çekici firması yıllardır deneyimli kadrosuyla ve güler yüzlü personelleriyle siz değerli müşterilerine kaliteli ve yeni araç filosuyla hizmete devam etmektedir.

Nerede oluşanız olun saat kaç olursa olsun Oto Çekici hizmeti almak istiyorsanız uygun, ekonomik fiyat tarifesini kendisine misyon edinmiş Oto çekici ve yol yardımı veren firmayı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İkitelli civarında hizmet veren firma talep ettiğiniz çoklu araç taşıma hizmetlerinde ekonomik fiyatlar uygulamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*