Kadıköy Oto Çekici

Kadıköy oto kurtarma firması olarak aracınızın yolda kalması ya da kaza yapmanız gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmanız halinde araç kurtarma hizmeti vermekteyiz. kadıköy oto çekici sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamızdan yalnızca bu durumlarda değil her türlü nakliye işlemleriniz için hizmet alabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Kadıköy oto çekici firmamız, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Oto çekicileri, herhangi bir sebep ile yolda kalmış araçların çekilmesi için tasarlanmış kara araçlarıdır. Şehirlerin günden güne büyümesi ve kalabalıklaşmasının doğal bir sonucu olarak trafik yoğunluğu da günden güne artmaktadır.

Şehirlerin en büyük sıkıntılarından biri olan trafik yoğunluğu için çözümler bulunmaya çalışılmaktadır. Yolda kalan bir araç büyük şehirlerde yoğun olan trafik durumunu çekilmez bir hale sokmaktadır. Şehir içinde bu tür sorunlarla karşılaşan sürücüler şehir dışında da ıssız bir yerde aracın bozulması, yakıtın bitmesi gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilmektedirler.

İşte bu tür durumlarda araç kurtarma firmaları sürücüler için kurtarma hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu hizmeti kurumsal bir anlayış ile uzun yıllardır vermektedir.  

Çekici Ve  Kurtarıcı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Çekici ve kurtarıcı araçlar aynı durumlar için kullanılan araçlardır. Yani ikisi de araç çekmek için kullanılmaktadır. kadıköy araç çekici ihtiyacınız olması halinde bu hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

Firmamız şehirlerarası araç taşıma hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede uçakla yapacağınız yolculuklarda aracınızı nakliye ettirebilirsiniz. Ayrıca araç alım satımlarında da firmamızla anlaşarak araçlarınızın çoklu veya tekli nakil işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yolda Kaldık Ne Yapmalıyım?

Yolda kalmak gibi olumsuz bir durum ile karşı karşıya kaldığınız da ilk yapmanız gereken ve her şeyden önemlisi sakin kalmanız yani panik yapmamanızdır. Paniklemeniz halinde durumunda daha da kötüye gideceğini unutmamanız gerekmektedir. Sakin kalmayı başardıktan sonra yapmanız gerekenler ise şunlardır:

  • Öncelikle firmamızla irtibat kurarak araç çekici talep etmeniz gerekmektedir.
  • Fark edilir olmak için aracınızdan 30 ile 150 metre arası bir uzaklığa reflektörleri koymanız gerekmektedir. Reflektörleri koyduktan sonra varsa fosforlu yelek giymeniz sizin için daha faydalı olacaktır.
  • Fark edilebilirliği sağladıktan sonra yapmanız gereken ise aracınızı güvenli bir bölgeye çekmektir.
  • Tenha bir yerde yol yardımına ihtiyacınız var ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa jandarma yada polis ekiplerinden yardım isteyebilirsiniz.

Kadıköy oto kurtarıcı hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde tarafınıza en hızlı şekilde yol yardımı sağlanacaktır.

Hangi Durumlarda Yol Yardımı Alınır?

Yol yardımı istenen durumlar kişiden kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak yol yardımı almanız gerektiğini hissettiğiniz an bu yardım hizmetini sunan firmalar ile iletişime geçmeniz daha yararınıza olacaktır. Yol yardımı aracınızın bozulduğu anlarda aklınıza gelen bir yardımdır. Aracınızı bozulma sebepleri farklı olabilmektedir. Bazen de kaza durumlarında yol yardımı istenebilmektedir. Yol yardım hizmeti, 7/24 saat firmamız ile iletişime geçerek alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmeti kaskonuz var ise kaskonuz da karşılayabilmektedir. Ancak kasko şirketi aracınızın sadece servise götürülme bedelini karşılamaktadır.

Servise getirilen araçta çıkacak olan bedeli sürücünün karşılaması gerekmektedir. Kasko dahilinde yol yardımı kullanmak istiyorsanız bilmeniz gereken bir diğer konu ise kaskonun tek sebepten dolayı sadece bir defa bu hizmeti sunacağıdır. Yani aynı sebeple 2. seferki başvurunuzda bu hizmetin bedelini kasko karşılamamaktadır. Ayrıca kasko alkollü araç kullanımından dolayı yol yardımına ihtiyaç duyulması halinde yine bu hizmeti sunmamaktadır. Firmamız uygun ücret politikası ile tarafınıza mağduriyet yaşatmamaktadır.  

kadıköy yol yardım hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizi hiçbir durumda yalnız bırakmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*