Kayaşehir Oto Çekici

Araçların yolda kalmaları, akü çalışmaması, kaza yapması durumlarında oto çekici ya da diğer adı ile yol yardım aracına ihtiyaç duyulur. Bu durumda oto çekici aracı en yakın tamirciye veya servise kadar taşır. Her türlü marka model aracın kayaşehir oto çekici hizmeti veren firmamız tarafından çekim işlemi yapılmaktadır.

Diğer bölgeler: sefaköy oto çekici

Kayaşehir oto çekici hizmetlerinde ilgili çekici araçlarımız evrak ve belgeleri eksizsiz olarak sizlere hizmet için hazırdır. İlgili konumunuzdan alınarak aracın ister en yakın servise isterseniz de vereceğiniz bir adrese çekimini yapıyoruz. Aracınızın bu işlem esnasında zarar görmemesi adına tüm önlemleri alıyoruz. Hizmetimiz esnasında sizlerin ve aracınızın güvenliği için mutlaka bilgilerinizi saklı tutarak sizlere ulaşıyoruz. Ayrıca çekici hizmetinde belirtilen kurallara uygun olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Hangi Durumlarda Oto Çekici Hizmeti Alınır?

Otomobiller, otobüsler, kamyon ve kamyonetler hangi tür aracınız olursa olsun yolda kalma durumlarında mutlaka bir çekici hizmeti almak gereklidir. Özellikle kasko poliçenizde yol yardım maddesi bulunmuyor ise çekici hizmetine ihtiyaç duyacaktır. Firmamız sektörde yıllardır faaliyet gösteren, deneyimli personeller ile çalışan bir kuruluştur. Bu nedenle de çekici ihtiyaçlarınızda sizlere uygun fiyata kusursuz hizmet sunuyoruz.

Oto çekici aşağıdaki durumlarda kullanılmaktadır.

 • Araç yürüyen aksamının durmasında,
 • Akü bitmesi halinde,
 • Aracın kaza yapması halinde,
 • Aracın elektrik arızası halinde,
 • Aracın yakıtının bitmesi halinde

Çekici hizmeti bunun yanı sıra devlet görevlileri tarafından aşağıdaki durumlarda cezalı olarak çekilir.

 • Kaldırım ya da yay geçidine park edilmesi halinde,
 • Otobüs ve minübüs duraklarına park edilmesi halinde,
 • Kavşaklara ya da köprü girişlerine park edilmesi halinde
 • Hastane, okul gibi kurumların garaj girişlerine park edilmesi halinde,
 • Engelliler için özel olarak ayrılan yerlere park edilmesi halinde,
 • Park edilmez levhasının bulunduğu yerlere park edilmesi halinde

Trafik Müdürlüğü tarafından bu durumdaki araçlar çekilerek devlete ait otoparklara götürülür. Zorunlu olarak çekilen araçların alınması için ise ilk olarak park cezası ödenir. Arından aracın neredeki otoparkta olduğu öğrenilir. Devlete oto çekici masrafı ödenir ve sonrasında araç teslim alınır. Zorunlu olarak gerçekleşen bu çekici işlemi kişiye oldukça maliyetlidir. Bu nedenle özellikle park yasağına uymak gereklidir.

Kayaşehir Oto Çekici Hizmeti İçeriği ve  Fiyatı

kayaşehir çekici hizmeti ile faaliyet gösteren firmamız özel mekanizmaya sahip araçlarla çekim hizmetini yapmaktadır. Araçlarımız hidrolik sistem ile aracınızı kaldırarak, kasa kısmına yerleştirir. Arından da gerekli güvenlik önlemleri alınır. Çekicilerin kasa kısımlarında farklılıklar söz konusudur. Kayar kasalı, sabit kasalı ve ahtapot çekici şeklindedir. Aracın özelliğine göre firmamız uygun oto çekici araç ile çekici hizmetini vermektedir.  Oto çekici hizmetinin fiyatını aracın marka modeli, aracın bulunduğu konum, aracın gideceği konum etkiler. Fiyat bu kriterlere göre belirlenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*