Koşuyolu Oto Çekici

Koşuyolu araç çekici ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için hazırladığımız özel araçlarımız, aracınızın arızalandığı bölgeye hızlı ve güvenli şekilde ulaşmaktadır. Araçlarınızın arızalanma sebebi ve yolda kalma saati fark etmeksizin, 7 gün 24 saat boyunca çekici hizmeti sağlamaktayız.

koşuyolu oto çekici hizmetlerimiz, Koşuyolu ve çevresinde gerçekleşen tüm araç arızaları için uygun donanıma sahiptir. Firmamız tarafından gönderilen araçların kullanımı için özel olarak görevlendirdiğimiz sürücülerimiz, araçların çekiciye yüklenmesi aşamasında profesyonel teknikler kullanmakta ve herhangi bir problem çıkmadan araçların çekiciye yüklenmesini sağlamaktadır.

Diğer bölgeler: sabiha gökçen oto çekici

Koşuyolu Oto Çekici Hizmetlerimiz Nelerdir?

Koşuyolu ve çevresinde arızalanan araçlarınızı trafikten kaldırmak ve en yakın teknik servise aracınızı ulaştırmak için, firmamızın araç çekici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Trafikte arızalanan, lastiği patlayan ya da trafik kazası sebebiyle yoldan çıkan araçlarınızı trafikten almak için çekici araçlarımızın donanımları kullanılabilir. Koşuyolu çekici araçlarımızın sahip olduğu donanımlar, yoldan çıkan ya da kaza sonucu takla atan araçların düzeltilerek araca yüklenmesini sağlayacaktır.

Trafikte mahsur kalan otomobil, kamyonet ya da motosiklet türündeki araçlarınızın çekiciye yüklenmesi aşamasında, araçlarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler, ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Koşuyolu ve yakınlarında arızalanarak trafikte kalan araçlarınızın taşınması esnasında, araçlarınız çekiciye sabitlenir ve yol boyunca oluşabilecek tüm kazaların önüne geçilir.

Çekicilerimize yüklenen araçlarınız, sizlerin talep ettiği adrese ya da bölgeye en yakın olan teknik servise götürülmekte ve güvenli şekilde çekiciden indirilmektedir.

Koşuyolu Çekici Hizmetlerimizin Özellikleri

Koşuyolu ve çevresinde meydana gelen araç arızalanmaları, araçların yolda kalmasına ve trafikte kaza tehdidi oluşturmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından yönlendirilen çekiciler sayesinde, trafikte tehdit unsuru olan ve her an kazaya sebebiyet verebilecek araçlar trafikten kaldırılmaktadır.

Araçların üyesi olduğu en yakın teknik servise ya da bölgeye en yakın oto tamirciye götürülen araçlar, kısa sürede tamir edilebilir. Araçların trafikte bekleme süresinin olabildiğince az olmasını hedeflediğimiz için koşuyolu araç çekici hizmetlerimizde süre ilkesini benimsemiş bulunmaktayız.

Araçlarınızın türüne, aracın yolda kalma sebebine, hasarın durumuna ve aracın yoldaki durumuna göre çekici araçlarımız değişiklik göstermektedir. Aracın genel durumuna ve gidilecek mesafeye göre ücret hesaplaması yaptığımız için gereğinden fazla ödeme yapılmasının önüne geçmekte ve müşterilerimizin zarar etmesini engellemekteyiz.

Oto Çekici Hizmetimizden Nasıl Faydalanırsınız?

Koşuyolu oto kurtarıcı desteklerimizden faydalanmak ve aracınızın kaldığı bölgeye acilen ekip yönlendirilmesini sağlamak için sitemizde yer alan iletişim numarası üzerinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Müşteri temsilcimizle iletişime geçtikten sonra, aracınızın yolda kaldığı açık adresi bildirmeniz ve aracın durumunu belirtmeniz gerekecektir. Yolda kalan aracın türü, yolda kalma sebebi ve aracın bulunduğu bölgenin açık adres bilgileri verildikten sonra, bulunduğunuz konuma en yakın olan ekibimize yönlendirilirsiniz.

Çekici ekiplerimizle irtibata geçildikten en fazla 30 dakika sonra, ekibimiz bulunduğunuz konuma ulaşacaktır. Aracın yoldan çıkması ya da kullanılmaz durumda olması, ekiplerimizin çalışma süresini değiştirecektir.

Araçlarınız Trafikte Kaldığında Ne Yapmalısınız?

Trafikte arızalanan ve yolda kalan araçlarınız, yolun sağ tarafında bulunan emniyet şeridine çekmeniz ve aracın sinyal lambalarını yakmanız gerekir. Araç yolda kalır kalmaz araçtan inilmemeli ve arkadan araç gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Aracınızın hasarını biliyorsanız, teknik servisi arayarak en yakın servisin adresi alınmalıdır. Sayfamızda yer alan iletişim numarası ya da Whatsapp iletişim bölümü kullanılarak, aracınızın yolda kalma sebebini belirtmeli ve konumunuzu bildirmelisiniz.

Çekici ekiplerimiz yanınıza gelene kadar, aracınızın kaputuna dokunmamalı ve motor bölümüne herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. koşuyolu yol yardım ekibimiz yanınıza geldikten sonra, aracınız çekiciye yüklenecek ve en yakın servise götürülecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*