Ortaköy Oto Çekici

Ortaköy araç yardım hizmetlerimiz sadece Ortaköy ilçesinde değil, ilçenin çevresindeki araç arızalanmaları için de harekete geçmektedir. İstanbul Avrupa yakasında konumlandırdığımız çekici araçlarımız, Ortaköy ve çevresinde meydana gelen araç arızalanmalarının tamamına hizmet sunmaktadır.

Firmamız tarafından özel olarak hazırlanan ekiplerimiz, ortaköy oto çekici hizmetleri esnasında tamamen profesyonelce hareket etmekte, araçların güvenle çekiciye yüklenmeleri için gerekli tüm ekipmanı kullanmaktadır. Yer ve zaman kavramı ayırt etmeksizin hareket eden ve 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza yetişmektedir.

Bizi Farklı Kılan Şey Nedir?

Ortaköy ya da İstanbul içindeki diğer semtlere verdiğimiz çekici hizmetlerimiz, sadece İstanbul içiyle sınırlı kalmamakta ve müşterilerimizin talep ettiği tüm bölgelere araçlar götürülmektedir. Araçların götürülmesi esnasında yaşanacak olası tüm problemler, firmamız tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Diğer bölgeler: bebek oto çekici

Araçlarınızın güvenli şekilde taşınması için gerekli tüm tedbirleri yerine getiren ekiplerimiz, aracın türüne ve durumuna göre farklı yöntemler kullanacaktır. Aracınızın hasar durumu, aracın türü ve aracın götürülmek istendiği mesafeye göre belirlediğimiz fiyatlarımızın, gereğinden fazla ödeme yapmanızın önüne geçmektedir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutan firmamız, müşterilerimizin trafikte mahsur kalmaması için elinden gelen en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermektedir.

Ortaköy Araç Çekici Hizmetlerimiz

Ortaköy ve yakın çevresinde meydana gelen trafik kazaları, araç arızalanmaları ya da lastik patlamaları sonucunda yolda kalan araçlarınız, Ortaköy çekici ekiplerimizin yardımıyla yoldan kaldırılmaktadır.

Araçlarınızın trafik kazasına karışması ve yoldan çekilemez durumda olması sebebiyle, akan trafik durmakta ve yeni trafik kazalarının oluşmasına sebep olmaktadır. Araçların derhal trafikten kaldırılması, olası trafik kazalarının ve kazaya karışan araçta bulunan kişilerin can güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Kaza sonucu yoldan çıkan araçlar, ters dönen araçlar ya da yol kenarına çekilmiş arızalı araçlar, çekici ekiplerimiz tarafından dikkatle halatlara bağlanır ve çekici aracına doğru taşınır. Araçları çekiciye bindiren ekiplerimiz, aracın herhangi bir zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirleri alır ve araçları çekiciye sabitler. ortaköy araç çekici ekiplerimiz, sizlerin talep ettiği adrese kadar araçlarınızı getirmekte ve hedeflenen konuma araçlarınızı güvenle indirmektedir.

Araç Çekici Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Ortaköy ya da İstanbul’daki diğer ilçelere verdiğimiz çekici hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanmalısınız.

Ortaköy araç kurtarıcı ekiplerimizin bulunduğunuz konuma gelebilmesi için müşteri temsilcimize gerekli adres bilgilendirmesini yapmanız gerekecektir. Aracınızın yolda kalma sebebi, aracın boyutu, türü ve yolda kaldığınız açık adresi belirttikten sonra, bulunduğunuz konuma en yakın olan ekiplerimize yönlendirileceksiniz. Ekiplerimizin bölgeye gelme süresi, akan trafiğin durumuna göre en fazla 30 dakika olmaktadır.

Araç çekici hizmetlerimize başvuru yapmak için saat ya da gün arklı ayırt edilmemektedir. Gece ya da sabah saatlerinde yolda kalan araçlarınız için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurduktan sonra, aracınız için çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Araçların Trafikte Mahsur Kalması Durumunda Yapılması Gerekenler

Aracınızın trafik kazasına karışması, motor kısmında herhangi bir arızalanma yaşanması ya da lastik patlaması sebebiyle trafikte mahsur kalması, farklı trafik kazalarının oluşmasına sebebiyet verebilir. Eğer aracınız kullanılabilir durumdaysa, yolun sağ tarafında bulunan emniyet şeridine yaklaşılmaya çalışılmalıdır. Aracın sinyal lambaları yakılarak, arkadan gelen araçların dikkat etmesi için gerekli tedbirler alınmalı ve dikkatlice araçtan inilmelidir.

Aracın motor kısmında bulunan arızalara herhangi bir müdahale etmeden, sitemizde yer alan numara üzerinden çekici ekiplerimize ulaşılmalıdır. ortaköy yol yardım ekiplerimizin bölgeye gelmesinin ardından, araçlar çekiciye yüklenir ve en yakın oto tamir merkezine götürülür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*