Sabiha Gökçen Oto Çekici

Sabiha Gökçen Havalimanı araç çekici hizmetlerimiz, havalimanı ve çevresinde meydana gelen yolda kalma olaylarının tamamını kapsamaktadır.

sabiha gökçen oto çekici hizmetlerimizle, araçlarınızın yolda kalma sebebi fark etmeksizin, yolda kalan araçlarınızın akan trafikten kurtarılması ve en yakın tamir merkezine götürülmesi için titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Sabiha Gökçen Havalimanı çevresinde meydana gelen araç arızalanmaları, trafik kazaları ya da farklı bir sebepten ötürü yolda kalan araçlarınız, yer ve zaman farkı olmaksızın ekiplerimiz tarafından kurtarılmaktadır.  

Diğer bölgeler: ümraniye oto çekici

Sabiha Gökçen Yol Yardım Hizmetlerimizin Özellikleri

Sabiha Gökçen Havalimanı etrafında yolda kalan araçlarınız, alanında uzman ekiplerimiz tarafından profesyonelce kurtarılmakta ve çekici araçlarımıza yüklenmektedir. Araçlarınızın trafikte kalma sebebine göre, bulunduğunuz bölgeye yönlendirdiğimiz çekici araçlarımızın donanımında ve ekiplerimizin özelliklerinde değişiklikler meydana gelecektir.

Trafik kazası sebebiyle yolda kalan ya da yoldan çıkan, ters dönen araçların çekiciye yüklenmesi için uzman ekiplerimiz görevlendirilmekte ve araçların herhangi bir zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Çekici araçlarımızda taşınması sebebiyle araçlarınızın başına gelebilecek tüm zararların mesuliyetini üstlenmekte ve araçlarınız herhangi bir zarara uğramaması için gereken tüm tedbirleri elde tutmaktayız.

sabiha gökçen çekici ekiplerimizin yardımıyla yoldan alınan araçlarınız, sizlerin talep ettiği mesafeye kadar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Eğer aracınızı en yakın konumdaki tamirciye götürmek isterseniz, ekiplerimizin tavsiye edeceği en yakın oto tamir merkezini tercih edebilirsiniz.

Araçlarınızın yolda kalma durumu, aracın boyutları ve aracın taşınmak istendiği mesafeye özel olarak fiyat değerlendirmesi yaptığımız için gereğinden fazla ücretlendirmeyle karşılaşmazsınız.

Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kurtarma Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sabiha Gökçen Havalimanı çevresinde meydana gelen araç arızalanmaları sebebiyle yolda kalan araçlarınız, oto kurtarma ekiplerimiz tarafından hızlıca yoldan alınmaktadır. Bulunduğunuz bölgenin trafik durumuna göre en fazla 30 dakika içerisinde olay yerine ulaşan Sabiha Gökçen araç çekici ekiplerimiz, aracınızın trafikten kaldırılması için en uygun teknikleri uygulayacaktır.

Kaza sebebiyle yolda kalan, takla atan, kullanılmaz durumda olan ya da yoldan çıkan araçlar, ekiplerimizin ve araçlarımızın donanımları sayesinde hızlıca yoldan kaldırılır ve çekici araçlarımıza aktarılır. Sadece otomobil arızalanmaları için değil, motosiklet, kamyonet ya da pikap türündeki araçların yoldan çekilmesi için de uygun hizmetleri vermekteyiz.

Trafik kazası haricinde, lastik patlaması ya da motor arızalanmaları sonucu yolda kalan araçlar da çekici ekiplerimiz tarafından alınmakta ve en yakın teknik servise ulaştırılmaktadır.

Oto Çekici Hizmetlerimizden Nasıl Faydalanacaksınız?

Sabiha Gökçen Havalimanı oto kurtarıcı ekiplerimize ulaşarak, araçlarınızın trafikten alınması için sitemizde yer alan iletişim numarasına tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim numaramız, sizleri doğrudan arama bölümüne yöneltir ve müşteri hizmetlerimizle anında irtibat kurmanızı sağlar. Eğer müşteri hizmetleri üzerinden teknik destek talep etmek istemiyorsanız, sayfamızda bulunan Whatsapp butonu üzerinden, bizlerle mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizle irtibat kurduktan sonra, aracınız trafikte mahsur kaldığı açık adresi belirtmeli ve aracın yolda kalma sebebini söylemelisiniz. Araç türünü de belirttikten sonra, bulunduğunuz konuma en yakın olan ekiplerimize yönlendirilirsiniz.

Aracınız Trafikte Mahsur Kaldığında Ne Yapmalısınız?

Sabiha Gökçen ve çevresinde yolda kalan araçlarınızı, derhal emniyet şeridine çekmeniz gerekmektedir. Araca ait sinyal lambaları yakıldıktan sonra, dikkatli şekilde araçtan inmelisiniz. Eğer aracınızın kaput bölümünden dumanlar yükseliyorsa, kesinlikle kaputu açmamalı ve araçtan uzaklaşmalısınız.

Motor arızalanması haricinde, lastik patlaması gibi durumlarla karşılaştığınız zaman, aracı dikkatlice emniyet şeridine çekmeli ve bir daha hareket ettirmemelisiniz. Trafik kazasına karışan araçların, başka bir kazaya sebep vermemesi için hızlıca trafikten kaldırılması gerekecektir.

Sabiha gökçen yol yardım ekiplerimiz bulunduğunuz konuma ulaştıktan sonra, araçlarınızı çekiciye yüklemeli ve en yakın tamirat merkezine gitmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*