Samandıra Oto Çekici

Günlük hayatta yol şartlarının durumu veya sürücülerin dikkatsizliği neticesinde trafik kazaları veya araç arızalanmaları meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda oto çekici kurtarıcı araçlarına ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar oto çekici denildiğinde, yanlış park sonucu aracın bulunduğu yerden çekilmesi anlaşılsa da oto çekici kurtarıcı araçları, yolda kalmış araç sürücülerinin en zor zamanlarında yardımına yetişmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında oto destek, kurtarma ve çekici faaliyetlerini sürdüren samandıra oto çekici, uygun fiyat tarifesi ve deneyimli kadrosu ile çekici hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul Anadolu yakası geneli çekici hizmeti vermektedir. Başta maddi hasarlı trafik kazaları olmak üzere, araçla güvenli bir şekilde yol alınamayacağı her türlü durumda, uzman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Başta otomobil, kamyonet olmak üzere her türlü aracın yolda kalması veya bir yerden bir yere taşınması durumlarında çekici araçları hazır olarak beklemektedir.

Oto çekici kurtarıcı araçları, yolda kalmış araçların büyüklüğüne ve durumlarına göre değişmektedir. Bazı araçlarda vinçli çekici araçları kullanılırken bazı araçlar için halatlı çekici araçları kullanıldığı gibi bazı durumlarda da ahtapot çekici denilen çekici araçları kullanılmaktadır. Her zaman düz bir zemin üzerinde araç çekici kurtarıcı hizmeti verilmemektedir. Bazı durumlarda araca ulaşmanın oldukça zor olduğu durumlar da meydana gelebilmektedir. Böyle durumlar yaşanıldığında, çekici yardımı istenilirken aracın pozisyonunda kaza veya arıza durumlarının tespitine dikkat edilerek çekici kurtarıcı aracı olayı yerine gönderilmektedir.

Diğer bölgeler: sultanbeyli oto çekici

Yanlış aracın olay gelmesi demek çekicinin hiçbir işe yaramadan geri dönmesi demektir. samandıra çekici böyle durumlarda gerekli bilgiler doğrultusunda en uygun çekici aracını olay yerine göndererek yolda kalmış sürücünün mağduriyetini gidermektedir.

En son teknolojinin kullanıldığı Samandıra oto çekici, karmaşık yol tariflerinde gps ve navigasyon sistemlerini kullanarak belirtilen adrese en kısa zamanda ulaşmaktadır. Çekici kurtarıcı aracı gelene kadar sürücü, yol ve tarfik güvenliğinin korunması amacıyla, yolda kalan aracının 30 m kadar gerisine flaşör bırakması gerektiği gibi aracın dörtlülerini yakarak özellikle gece karanlığında görünürlüğü sağlamalıdır. Gece gündüz vardiya sistemi ile çalışan oto çekici günün her saati çekici ve kurtarıcı hizmeti vermektedir. Kurtarılacak aracın büyüklüğüne ve özelliğine göre 50 TL’den başlayan uygun fiyatlı tarifesi ile Anadolu yakasının aranan çekici firmasıdır. Anlaşılan fiyat dışında müşteriden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.

Kurtarıcı Kullanılırken Alınması Gereken Tedbirler

-Öncelikle çekici araç yer desteğine alınmalıdır.

-Gerekli görülmesi halinde lastik havaları indirilmelidir.

-Ağır araçların kurtarılması durumunda, kurtarıcı araç ve kurtarılan araç bir mesnede bağlanmalıdır.

-Kurtarılacak aracın yükü boşaltılmalıdır.

-Vincin altında veya yakınına insan yaklaşmamalıdır

-Sigara içilmemelidir.

-Yangına karşı yangın söndürme cihazları kullanıma hazır hale getirilmelidir.

-Kurtarılacak araçta kimse bulunmamalıdır.

-Kurtarılacak aracın akü kabloları kutup başlarından sökülmeli, gerekli hallerde yakıt deposu boşaltılmalıdır.

-Çekme esnasında mutlaka çeki oku kullanılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*