Sanayi Mahallesi Oto Çekici

Hizmetteki farklılığı ve hızlı, kaliteli ve güvenilirlik boyutu hacmi ile müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği Sanayi mahallesi oto çekici, hizmet gelişim seyrine katlanarak devam ediyor.7-24 hizmet vermekten çekinmeyen müşterilerinin acil kriz müdahalelerine karşı son derece duyarlı olan oto çekici hizmetlerindendir.

Diğer bölgeler: kayaşehir oto çekici

Yaşadığınız yer ne kadar uzaklıkta olsun her zaman en yüksek hız kapasitesi ile bir telefon ve mail kadar yakında ve yanınızda yer almaktan son derece memnun kalacağınız başarılı bir oto çekici hizmetidir.

Sanayi Mahallesi Çekici Hizmet Kolaylığı

  • Maddi hasarlı trafik kazaları, ani duruş ve arıza hallerinde, aracınızın güvenilirlik boyutunun etkisini kaybetmesi, panik ve heyecana neden olacak tarzdaki durum vaka hallerinde Sanayi mahallesi oto çekici; profesyonel teknik güvenlik hizmetini en üst seviyelerde gösteren bir servistir. Önceliği küçük araç çekiciliği hizmeti olan;  büyük araç ve yük taşıtlarına da yer veren sanayi mahallesi oto çekici, müşterilerine olan yakınlığı, güvenilirliği, uzmanlığı ve kısa zamanda çok iş başarması dahilinde vizyon er hizmet anlayışına ivme kazandırarak şehir dışı hizmetlerine de devam etmektedir.
  • Sabırlı olmanın, özverinin, kalite ve disiplinli bir hizmetin baş mimarı olan Sanayi mahallesi oto çekici; güvenlik tedbirleri alınan son derece dost canlısı ve müşterinin destekçisi olarak yanında yer almayı insani değer vasfı olarak gören bir teknik hizmettir. Çalışma disiplini aşkı olarak çerçeve bir planlama modeli sistemi sayesinde; teknik servis işlemlerini yetkinlikle yerine getirmektedir. Sanayi mahallesi oto çekici olarak müşterilerinden bekledikleri ve önemle üzerinde durdukları konu: Paniğe kapılmadan sabırlı bir şekilde, duyarlılıkla süreci kontrol altına almak bu sayede iletişim kaynaklarının güvenli bir şekilde kullanılmasına ön ayaklık etmektir. Yapılması gereken hizmet alıcısı müşterilerin can güvenliğinin yanı sıra aracı kontrol altına alıp beklemek oto çekici teknik servisinin gelmesi sabır ve dikkatle izlenerek; araç arkasına en az 30 metre geri olacak bir şekilde flâşör bırakılması, aracın dörtlülerinin yakılıp beklenmesidir. Oto çekici sanayi mahallesi; çekici hizmetleri bünyesinde alınacak tedbirler ışığında:

1-Çekilmesi beklenen araç, yerden alınan destekle daha güvenli hale getirilmelidir.

2-Aracın gerekiyorsa lastik havaları esnetilip; düşürülmelidir.

3-Ağır vasıta araçlarının oto çekici hizmetleri aracılığı ile kurtarılması süreci, kurtarılma işlemi bir mesnede bağlanıp sabırla beklenmelidir.

4-Kurtarma işlemine konu olacak araç boşaltılma işlemi dikkatli ve kontrollü bir şekilde can güvenliği sağlanarak yapılmalıdır.

5-Vinç gibi büyük hacimli araçların altında ya da etrafında kimsenın bulundurulmaması tercih edilen ve dikkatle uyarılan konulardandır.

6-Yangın vs. acil kriz hallerinde yangın söndürme tüpleri hazır bir şekilde tutulmalıdır.

7-Kurtarılacak araca kimse bindirilmemeli, aracın akü kabloları yerlerinden dikkatle oynatılarak akü kutup başlarından çıkarılıp; yakıt gerekli durumlarda boşaltılmalıdır.

8-Kaldırma işlemlerinin kontrollüce yapılması ve sürecin doğru bir şekilde yönlendirilmesi için indirme zincirinin kendine özgü kancası kullanılmalı; çekme sırasında özenle çeki oku kullanılmalıdır.

sanayi mahallesi oto çekici hizmeti aynı zamanda oto yardımı servisi hizmeti de veren, hızlı, güvenilir ve ihtiyaçlarınıza acil çözüm üretilebilecek düzeyde yardım sunan, kalite yanı gelişmiş araç teknikleri ile hizmet eden oto çekici ve servisi işlemidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*