Sarıyer Oto Çekici

Sarıyer oto kurtarma hizmetimiz sayesinde, Sarıyer ve çevresinde meydana gelen oto arızaları sebebiyle yolda kalan araçlarınızı en yakın tamirciye götürebilirsiniz. Sarıyer ve çevresinde meydana gelen kazalara karışan ya da motor arızası sebebiyle yolda kalan araçlarınız için saat ve gün fark etmeksizin kurtarıcı çağırabilirsiniz.

sarıyer oto çekici hizmeti veren araçlarımız, İstanbul Avrupa yakasında konumlandığı için çekici hizmeti talebinden kısa bir süre sonra araçlarınızın bulunduğu bölgeye oto kurtarma aracı göndermekteyiz. Sarıyer ve çevresinde meydana gelen oto arızaları için görevlendirdiğimiz araçlarımız, İstanbul’daki tüm ilçelere oto nakliyesi gerçekleştirdiği gibi, İstanbul dışındaki bölgelere de hizmet vermekte ve araçlarınızın bu bölgelere taşınmasını sağlamaktadır.

Diğer bölgeler: beşiktaş oto çekici

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sarıyer ve çevresinde gerçekleşen oto arızalanmalarının haricinde, İstanbul içindeki tüm bölgelere hizmet veren firmamız, araçlarınızın güvenli ve konforlu şekilde en yakın teknik servise götürülmesi için profesyonel hizmet sağlamaktadır. Araçlarınızda meydana gelen hasarlara ve araç tipinize göre sizlere yönlendireceğimiz oto çekici araçlarımız, araçlardan sorumlu olan profesyonel şoförlerin kontrolünde kullanılmaktadır. Sadece otomobil değil, motosiklet ve daha büyük araçların arıza ya da kaza gibi durumlarla karşılaşması durumunda, Sarıyer çekici araçlarımızla yanınızda olmaktayız.

Araçlarınızın modeline ve aracın durumuna göre belirlediğimiz çekici hizmeti fiyatlarımızla, sizlere en uygun hizmeti en iyi kalitede vermeyi hedeflemekteyiz. Sarıyer ve çevresinde meydana gelen kazalara karışan araçlarınız, bulunduğu durumdan kurtarılarak en yakın tamirciye ya da teknik servise iletilecektir.

Araçlarınızın güvenle taşınacağına dair teminat vermekte olup, çekici hizmetlerimiz sebebiyle oluşan her türlü sorunun da arkasında durmaktayız.

Sarıyer Bölgesindeki Oto Çekici Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sarıyer ve çevresinde arızalanan araçlarınızın, bulunduğu durumdan kurtarılarak en yakın teknik servise ya da oto tamircisine ulaştırılması için oto çekici hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Avrupa yakasında konumlanan araçlarımız, meydana gelen oto arızaları, lastik patlamaları, trafik kazaları ya da araçların motorlarında meydana gelen hasarlar sebebiyle yolda kalan tüm araçlar için sarıyer araç çekici hizmet sunmaktadır. Araçlarınızda meydana gelen tahribatlara göre yönlendirdiğimiz oto çekici araçlarımız, yolda kalan araçların modeline ve türüne göre taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Sarıyer Oto Çekici Hizmetlerimizin Özellikleri Nelerdir?

Sarıyer semtinde meydana gelen araç arızaları sebebiyle yolda kalan araçlarınız, tam donanımlı çekici araçlarımızla yoldan alınmaktadır. Arızalanan aracın türüne ve arıza sebebine göre farklı farklı hizmetler sağlayan firmamız, müşterilerine güvenli ve hızlı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin talebine göre, İstanbul içi ya da İstanbul dışı bölgelere güvenle taşınan araçlar, aracın probleminin giderilmesi için en yakın tamirciye teslim edilecektir. Kısa süre içerisinde dönüş yapmamız ve araçlarınızın trafiği kapatmaması için elimizden gelen hizmetlerin en iyisini sağladığımız için Sarıyer oto kurtarıcı hizmetlerimizle, rakiplerimizden bir adım öne geçmekteyiz.

Sarıyer Oto Çekici Hizmetlerimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Sarıyer ilçesinde otoban, sahil, çevreyolu ya da mahalle aralarında yolda kalmış araçlarınızın çekilmesi için internet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanmalısınız. Sitemizde bulunan müşteri hizmetleri numarasına tıkladıktan sonra, doğrudan telefonun arama bölümüne yönlendirilirsiniz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek, aracınızın yolda kaldığı adresi tarif etmeniz yeterli olacaktır. Aracın yolda kalma sebebi, araç modeli ve aracın trafikte kaldığı bölgenin net adresini belirttikten sonra, size en yakın oto çekici aracına yönlendirilirsiniz.

Trafiğin durumuna göre, en geç 30 dakika içerisinde aracınızın bulunduğu bölgeye bir araç yönlendirilmiş olacaktır. Müşterilerimizin talebine göre, aracın şoförüyle de iletişim kurulabilir ve akıllarda kalan sorular için şoförden bilgi alınabilir. Sarıyer yol yardım iletişim numarası üzerinden, 7 gün 24 saat araç çekici hizmeti talep etmeniz mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*