Sefaköy Oto Çekici

Oto kurtarıcı, yol yardım aracı, oto çekici gibi isimlendirilen araçlar çekici sıfatı İle değerlendirilir. Markası türü ne olursa olsun her arayışım hareket edemiyor olduğunda ihtiyaç duyduğu oto çekicidir. Oto çekiciler yardım amaçlı çağırılırlar. Bu durum bir kaza olduğunda da ortaya çıkabilir. Her türlü aracın arıza ve kazasında oto çekici hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle de her araç kullanan kişinin bir çekici hizmeti iletişimine sahip olması gerekir.

Diğer bölgeler: yenisahra oto çekici

sefaköy oto çekici hizmeti konusunda hizmet veren firmamız güvenilir ve kaliteli bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir. Müşterilerimizin zor durumlarından kurtarmak adına çalışıyoruz. Çekici araçlarımız her an 7 gün 24 saat hizmet vermek üzere hazır haldedir. Sizlerin konumuna göre en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Gerekli olan tüm çekme hizmetini sizlere sunuyoruz.

Oto Çekici Hizmetine Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?

Oto çekici hizmeti aşağıdaki durumlarda acil bir ihtiyaçtır.     

  • Aracın kaza yapması halinde
  • Aracın arızalanması halinde
  • Aracın akü bitmesi durumunda
  • Aracın motorunun çalıştırılmaması halinde

Bu durumda en yakın çekici servisi çağırmak gereklidir. Sefaköy oto çekici hizmeti konusunda firmamız deneyimli personelleri ile hizmet verir. İlgili aracınızın markası modeli ne olursa olsun çekici taşıtlarımız sizlere ulaşır. Gerekli olan tüm ekipmanlar ve personellerimiz ile çekme işlemi tamamlanır.

Sefaköy Oto Çekici Hizmeti Fiyatları

Sefaköy oto çekici hizmetinde de diğer birçok hizmet sektöründe olduğu gibi farklı fiyatlar karşınıza çıkar. Fiyatta etken aracın olduğu konum ve aracın türüdür. Binek araçların çekimi büyük kamyon ve kamyonetlere göre daha kolay olması nedeni ile fiyatı uygundur. Ayrıca aracın bulunduğu konum ile çekici firmamızın konumu arasındaki kilometre de çekici hizmetinin fiyatını belirler. Tüm bu faktörler değerlendirilerek çekici hizmeti alınmadır.

sefaköy çekici hizmeti alanında birçok farklı firma bulunur. Biz deneyimli personeller, çekici araçlarımız ve gerekli olan tüm ekipmanlar İle hizmet veriyoruz. Sektördeki tecrübemiz ile size en kısa zamanda ulaşıyoruz. Aracınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz yere çekiyoruz.

Görevliler Tarafından Zorunlu Çekici Durumları

Kişilerin araçları kaza ya da arıza durumlarının dışında görevliler tarafından da çekilebilir. Bu durumda çekici hizmetinin ücreti ve trafik cezası ödenmek zorundadır.

Bu durumlar;

  • Yaya geçidi ya da kaldırıma park edilmesi,
  • Otobüs ve dolmuş duraklarına park edilmesi,
  • Hastane ve kamu dairelerinin garaj kısımlarına park edilmesi,
  • Tünel çıkış ve girişlerine park edilmesi,
  • Engelliler için ayrılan özel alanlara park edilmesi,
  • Özel olarak park edilemez levhası olan yerlere park edilmesi,

Şeklindedir. Devlet tarafından görevlendirilen kişiler tüm bu durumlarda aracı çekerler. Genellikle trafik müdürlüğüne ait parklara bu araçlar çekilir. Geri almak ise belirli bir masrafa ve trafik cezasına da tabidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*