Seyrantepe Oto Çekici

Son yıllarda hızlı bir şekilde artış gösteren otomobil sayısı ve karayolu kullanımı, yeni iş sahaları açtı. Trafik kazası ya da araç arızası durumunda, tek telefonla yardıma gelen çekici firmaları, araç kullanıcıları için büyük bir hizmet durumunda. Oto çekiciler, her geçen gün artan talebe ve yoğunluğa yönelik olarak daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek adına kendilerini yeniliyor. Hem teknolojik olanaklarını hem de hizmet şartlarını iyileştiriyor. Artan rekabet ortamında, oto çekici firmalar gün geçtikçe kurumsallaşarak büyüme yoluna gidiyor.

Diğer bölgeler: ikitelli oto çekici

Seyrantepe oto çekici firmaları, İstanbul’da yol yardımı ve çekicilik hizmetlerinin sağlanmasında büyük rol oynuyor. Gerek konumu gerekse de hizmet politikasıyla bölgede bilinen, çok sayıda yol yardım hizmeti veren firmaya sahip. Bir telefonla, bulunduğunuz yere gelerek, birçok problemde yol yardım imkânı sağlıyor. Lastik patlaması, benzin bitmesi, trafik kazası, araç arızaları, hava muhalefeti gibi küçük büyük birçok konuda uzman ekip ve donanımlı araçlarıyla 7 gün 24 saat hizmet veriyorlar.

Seyrantepe Yol Yardım İmkânları

Acil bir durumda araç sahiplerinin ilk isteği; hızlı, güvenilir ve hesaplı bir hizmet almaktır. Seyrantepe oto çekici firmaları, dört mevsimde ve günün her saatinde her koşulda müşterilerin bu ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Motosikletten ağır vasıta araçlara kadar bütün motorlu taşıtlarda, en uygun fiyatlarla oto çekicilik hizmeti vermekteler. seyrantepe oto çekici hizmetlerinden yararlanmak için sadece Seyrantepe’de olmanıza gerek yok. Seyrantepe oto çekicileri, bir telefonla aracınızın bulunduğu yere en kısa sürede gelerek aracınızı bulunduğu noktadan alıp istediğiniz yere özenli ve güvenli bir şekilde taşıyor.

Seyrantepe oto çekici firmaları, yüksek güvenlikli ve bakımları yapılan sağlam araçlarıyla ve uygun fiyatlarla, aracınızı istediğiniz yere taşıyor. İster servise, ister otoparka aracınızla beraber güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapıyorlar. Ayrıca tüm bu hizmetleri, zor durumda kalan müşterilerine fahiş fiyatlara sunmuyor. Fiyatlar, aracınızın bulunduğu konuma, uygulanan hizmete göre belirleniyor ve uygun bir fiyat listesi sunuluyor. Hizmet anlayışını ve kalitesini en üst düzeyde tutan seyrantepe çekici ve yol yardımları ile yolda kalmak kâbus olmaktan çıkıyor. İşinde uzman ekip ve ekipmanlarıyla, ihtiyacınız olduğu her an bir telefonla hizmet ayağınıza geliyor.

Oto Çekici Fiyatlandırması

Oto kurtarma hizmeti sunan firmaların çoğu genel bir fiyat tarifesi uygulamaktadır. Ücret uygulaması, şehir içi kurtarma hizmetleri göz önünde tutularak ortalama olarak belirlenmektedir. Fiyatların, aracın bulunduğu mesafeye göre ve aracın büyüklüğüne göre değiştiği durumlar olmakla birlikte, fiyatlarda gece ve gündüz tarifesi uygulaması vardır. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında fiyat tarifeleri gündüz 100-120 lira arasındayken geceleri 150-200 lirayı bulmaktadır. Uygulanan ekstra hizmetler de ayrı olarak ücrete tabi tutuluyor. Birçok kurumsal oto çekici firması, sigorta şirketleriyle olan anlaşması kapsamında çekicilik hizmetini daha da uygun fiyatlara sunuyor.  Bu sebeple de kurumsal çekici firmaları daha çok tercih ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*