Ümraniye Oto Çekici

Ümraniye oto kurtarma gelişen teknolojilerle artık hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ümraniye’de yol yardım hizmeti almak istiyorsanız ümraniye oto çekici hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek bize yardımcı olabilirsiniz.

Şehirlerin büyümesi ile nüfus da artmaktadır. Bu yoğunluğa paralel olarak elbette araç yoğunluğunda da artış olmaktadır. Artan trafikte bozulan bir aracın olması ya da kaza halleri gibi olumsuz bir durum ile karşılaşılması halinde trafik yoğunluğu çok daha çekilmez bir hale dönüşmektedir.

Diğer bölgeler: acıbadem oto çekici

Bu sorunlara çözüm yollarından biri de yol yardımı hizmeti almaktır. Firmamız yalnızca yol yardımı hizmeti değil birçok hizmeti sağlamaktadır. Firmamızdan alabileceğiniz bazı hizmetler şu şekildedir:

  • Şehirlerarası araç taşıma
  • Binek araç çekici hizmeti
  • Ağır vasıta araç çekici hizmeti
  • Ticari araç çekici hizmeti
  • Çoklu araç çekici hizmeti
  • Motosiklet taşıma hizmeti
  • Yol yardımı hizmeti

Oto Çekici Neler Yapar?

Oto kurtarıcısı sürücülerin trafikte karşılaşabileceği sorunlara yardımcı olarak hem kişiye hem de trafik yoğunluğunun azalmasına hizmet etmektedir.

Oto çekici hizmeti sadece aracın bir yerden alıp bir yere taşınması işlemi değildir. Büyük bir titizlikle yapılması gereken profesyonellik isteyen bir hizmettir. ümraniye çekici hizmetini bu doğrultuda sizlere profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sunmaktayız.

En Hızlı Oto Çekicisi

Çekici hizmeti en hızlı şekilde sunulması gereken hizmetlerden birisidir. Araçların kaza yapması veya arızalanması durumları, oto çekici ihtiyacının en çok ortaya çıktığı durumlar arasındadır. Bu gibi durumlarda trafiğin tıkanmaması ve mağduriyetin artmaması için hızlı bir hizmet alınması gerekmektedir.

Firmamız geniş araç çekici filosu ile tarafınıza olabilecek en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Ümraniye ve çevresinde yaşadığınız araç problemlerinizde bize ulaşarak ümraniye araç çekici hizmetini kısa süre içerisinde sağlayabilirsiniz..

Sigortalı Araç Çekici Hizmeti

Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerde tarafınıza sigorta yapılmaktadır. Bu sayede oluşabilecek aksiliklerin maddi külfeti üzerinizden alınmaktadır. Firmamız en profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Ekibimize olan güvenimiz ne kadar fazla olursa olsun sizlerin içini rahat ettirmek için sigortalı olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yolda Kaldım Ne Yapmalıyım?

Böyle bir durumla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken derin derin nefes alarak sakinleşmektir. Sakinleştikten sonra yapmanız gerekenler ise şunlardır:

  • Ardından ilk olarak çekici hizmeti almak için firmamızla irtibat kurmanız gerekmektedir. Firmamız kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacaktır.
  • Aracınızı ve kendinizi diğer sürücülerin fark etmesi için fark edilir bir duruma getirin: Dörtlüleri yakın, reflektörleri araç ile arasına 30 ile 150 metre kadar mesafe olacak şekilde koyun varsa üzerinize fosforlu kıyafetler giyin.
  • Güvenliğinizi yol yardımı gelene kadar sağlamak için tedbirler alın:

Aracınızı güvenli bölgede değilse güvenli bölgeye çekiniz, araç hareket etmiyorsa araçtan uzaklaşınız, aracınız güvenli bir bölgede ise içerisine oturup yol yardımını bekleyebilirsiniz. Tenha bir yerde iseniz jandarma yada polisten yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye oto kurtarıcı hizmetimizi oldukça hızlı bir şekilde tarafınıza sağlamaktayız.

Hangi Durumlarda Yol Yardımı Alınır

Yol yardımı alınabilecek durumlar maddi olaya ve kişinin olaya bakış açısına göre farklılık göstermektedir. Yol yardımı almak size zaman kazandıran bir durumdur.

Özellikle şehirlerarası araç taşınması durumunda kişiler araçlarını oto çekici firmalarıyla anlaşarak taşıtmakta ve kendileri uçak yolculuğunu tercih ederek zamandan tasarruf etmektedir. Aynı şekilde toplu araç nakliyesi işlemlerinizde kısa süre içerisinde araçlarınızı taşıtmanın kolay yolu araç çekici hizmeti almaktır.

Firmamız bu noktada çoklu araç çekici hizmeti vermektedir. Bu durumlar haricinde kaza ve arıza durumlarında oto çekici hizmeti almanız gereken durumlardır.

Yol yardımını bazen kasko şirketleri karşılayabilmektedir. Kasko şirketi alkolsüz araç kullanılması, araçtaki arıza sebebine dayanarak ilk kez yol yardımı talep edilmesi şartlarının sağlanması halinde ücretsiz çekici hizmeti sağlamaktadır. Bununla birlikte kasko firmasının bu hizmeti karşılamadığı hallerde kurumsal bir firmadan hizmet almanız oldukça önemlidir. Çünkü kurumsal olmayan firmalar mağduriyet anlarında yüksek ücretler talep etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*